wtorek, 5 maja 2015

my stamping plates collection

Jak wiecie, całkiem niedawno uzależniłam się od stemplowania, więc dziś chciałabym wam pokazać moją kolekcję płytek. Nie jest ona duża (w porównaniu do niektórych waszych ;p), ale ciągle rośnie. Zdecydowałam się pokazać ją teraz, bo właśnie skończyłam pracę nad moim DIY organizerem na płytki ;)
Najpierw kilka słów o nim - kupiłam mały album na zdjęcia, zmieniłam mu okładkę, dodałam dwie dziurki i wstążkę jako "zamykanie" i na końcu zszyłam strony tak, aby odpowiadały różnym wielkościom moich płytek.

As you know, I've become a stamping nail art addict recently, so today I'd like to show you my stamping plates collection. I don't own many of them (in comparison to some of you ;p), but the collection is still growing. I'm showing it to you now, because I've just finished working on my DIY organiser ;)
So, a few words about the organiser itself - I bought a small photo album, changed its cover, added two holes and a ribbon to 'close' it, and finally, sewed the pages to make them fit for different sizes of my plates.

B34, B38

XY 06, XY 10 

XY 13, XY 15 

A wy jak przechowujecie swoje płytki? :)
How do you store your plates? :)

14 komentarzy:

 1. widzę, że parę płytek mamy tych samych :) moje na razie leżą grzecznie w pudełeczku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Robiłam ostatnio taki sam organizer, tylko okładkę drukowalam i miałam chyba większy, bo u mnie na jednej stronie mieszczą się 4 okrągłe płytki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki słodki ten organizer :) Bardzo mi sie podoba!

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha ja też trzymam w albumie na zdjęcia :d tylko nie chciało mi się go tak ładnie przygotować jak Ty swój <3 super!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczny pomysł na etui do płytek! Muszę go wykorzystać, bo Twój "album" tak ślicznie wygląda! :D A płyteczek mam coraz więcej ;) Masz fajną kolekcję!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł z tym albumem na zdjęcia. Dotychczas nie widziałam potrzeby organizowania moich ale tak jak i Ty zaraziłam się stemplowaniem i kolekcja się rozrasta, więc pewnie stworzę sobie podobny album :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale fajny pomysł na etui :D może go podkradnę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. fajny pomysł na przechowywanie, własnie musze coś zrobić bo u mnie coraz wiecej płytek :D

  OdpowiedzUsuń
 9. pomysłowe i ślicznie wykonane :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajna kolekcja ;) ja dopiero niedawno rozkręciłam się w stemplowaniu i mam niewiele płytek, ale zamierzam to zmienić ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoją opinię ;)
Na ewentualne pytania odpowiadam pod danym komentarzem.

Thanks for Your comment. ;)
If you ask me sth, I'll answer under that comment.