poniedziałek, 29 września 2014

31DC2014 day 29 - inspired by the supernatural

Najpierw myślałam o namalowaniu czegoś inspirowanego serialem "Supernatural" ("Nie z tego świata" - nie lubię polskiego tytułu ;/). Zaczęłam nawet malować pentagram (o taki), ale linie wychodziły mi strasznie krzywo, więc zmieniłam zdanie i szukałam innej inspiracji.
Jakiś czas temu oglądałam anime "Notatnik śmierci". Serial bardzo mi się podobał, więc chciałam przenieść jego część na paznokcie. Jednym z głównych bohaterów jest Ryuk - Shinigami (tj. bóg śmierci). Zdecydowanie jest to więc postać nadprzyrodzona i pasuje do tematyki dnia 29. ;)

At first I was going to paint something inspired by ‘Supernatural’ - the TV series. I’ve started painting the anti-possession symbol, but I couldn’t get all the lines straight, so I changed my mind and looked for a new idea.
Some time ago I was watching anime called ‘Death Note’. I really liked it, so I wanted to recreate it on my nails. One of the main characters is Ryuk - the Shinigami (the death god). He’s definitely a supernatural creature, so I think he deserves to be my inspiration for day 29. ;)


Użyłam: / I used:
Manhattan rocktopia nr 2 (brązowy/brown)
Safari nr 31 (beżowy/beige)
farbki akrylowe / acrylic paints
Sally hansen insta-dri top coatświatło dzienne / daylight


8 komentarzy:

 1. Wyszło idealnie! Idziesz jak burza! Przepięknie Ci to wyszło!

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę, zaniemówłam. Dajesz czadu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zbieram szczękę z podłogi *__* kocham i Ryuka i Supernatural :D Szkoda, że nie wcisnęłaś tam jeszcze małego jabłka, ale i tak chylę czoło, bo namalowałaś to mistrzowsko ;)
  Jedynym minusem projektu jest częstotliwość postów, bo zanim znajdę czas na przeglądanie blogów to już jestem z 3 posty do tyłu ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślałam o jabłku na kciuku, ale w końcu powstał napis ;)

   Usuń
 4. rewelacyjnie to zmalowałaś - czapki z głów ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oo rany, czadowe! I jakie przerażające.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czerwone jabłuszko byłoby tu jak wisienka na torcie! ;-) Choć i tak Ci powiem, że nie spodziewałam się zobaczyć u kogokolwiek zdobienie z Death Note ;-) Widzę, że nie jestem sama oglądająca anime w lakierowej społeczności ;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoją opinię ;)
Na ewentualne pytania odpowiadam pod danym komentarzem.

Thanks for Your comment. ;)
If you ask me sth, I'll answer under that comment.